Вы здесь

Павлоградських «наркодільців» взято під варту з правом викупу під заставу у 1,5 млн $

Жовтневий районний суд м. Дніпра у п’ятницю, 30 березня, задовольнив клопотання військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України та обрав усім 8 затриманим членам злочинного угрупування в Павлограді запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

В якості альтернативи судом визначено можливість внесення застави на загальну суму понад 1,5 млн доларів США. Про це повідомила прес-служба Військової прокуратури Південного регіону.

У тому числі було взято під варту одного з керівників місцевих відділів ГУ НП у Дніпропетровській області, який забезпечував інформування членів вказаної організації «наркодільців» про заплановані дії правоохоронних органів, а також невтручання в діяльність угрупування інших правоохоронних органів м.Павлоград.

Як альтернативу, суд визначив йому заставу в розмірі 5 млн гривень.

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 255 та ч. 1, 2 ст. 369, ч. 2 ст. 342, ст. 348 КК України.

Нaрaзi слiдствo тривaє. Військовою прокуратурою вживaються зaхoди щoдo швидкoгo, всeбiчнoгo, пoвнoгo тa oб’єктивнoгo дoслiджeння всiх oбстaвин кримiнaльних прaвoпoрушeнь, зaвeршeння дoсудoвoгo рoзслiдувaння в нaйкoрoтший стрoк i прийняття кiнцeвoгo прoцeсуaльнoгo рiшeння вiдпoвiднo дo вимoг кримiнaльнoгo прoцeсуaльнoгo зaкoнoдaвствa.