Вы здесь

Головний слідчий країни приїде до Павлограду перевірити, чому «правоохоронці втратили довіру людей»

В понеділок, 2 квітня, до Павлограду приїде керівник Головного слідчого управління Нацполіції Віталій Невгад, аби перевірити роботу слідства. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова Національної поліції України Сергій Князєв.

«Непокоїть ситуація на Дніпропетровщині. Зухвалі вбивства, розбої, крадіжки не зникають із оперативних зведень з позначкою «Із Дніпра»...

Це і не дивно - найбільший регіон, та ще й на межі з прифронтовими. Але людям від цього не легше. Дев’ять розстрілів, перестрілки з поліцією і це тільки за зимові місяці... Неодноразові виїзди бригад із Києва на допомогу не зняли загальної напруги. Тому підемо іншим шляхом.

Керівництвом Національної поліції вже прийнято низку кадрових змін. Замінили начальника поліції охорони області, начальника карного розшуку та начальника кримінального блоку поліції. Зняли з посади начальника управління протидії наркозлочинності. Незабаром запропонуємо керівнику поліції області анонсувати ще низку кадрових змін. Підкреслюю, не перестановок, а змін.

В понеділок направлю в регіон керівника Головного слідчого управління Нацполіції, аби перевірити роботу слідства, і обов’язково відвідати Павлоград. В цьому робітничому місті останнім часом правоохоронці втратили довіру людей.

Але є й результати. Щодо Павлограда. Вчора поліцейські разом з військовою прокуратурою затримали 10 учасників злочинної організації, серед яких, на жаль, був і діючий працівник поліції.
Займалися виготовленням та збутом наркотиків в особливо великих розмірах. Щомісячний оборот складав кілька мільйонів гривень. Встановлені й канали постачання. Та якби тільки грошима вимірювався такий злочинний «бізнес». Щодня за нашою інформацією наркодилери мали більше 120 «клієнтів»… Злочинців, виявлених працівниками внутрішньої безпеки у 2017 році, теж найбільше на Дніпропетровщині. І це говорить про те, що ми не сидимо склавши руки. Посади та звання не мають значення. Ми продовжимо позбуватися тих, хто обрав інший шлях - поза законом»,

- пише Князєв.