Вы здесь

На Дніпропетровщині вже об’єдналася 61 громада

На Дніпропетровщині сформувалася ще одна об’єднана громада. Тепер в регіоні їх – 61. Нова ОТГ – Перещепинська. У її складі – 21 населений пункт. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Децентралізація – одна з найважливіших реформ за часи незалежності України, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Вона дає громадам більше самостійності та фінансової незалежності, - зазначив Валентин Резніченко. – Мешканці громад, які об’єдналися, вже відчувають реальні зміни. Люди самі визначають, у які проекти інвестувати і як розвивати власну територію».

Нова громада з центром в місті Перещепине утворилася в Новомосковському районі. Навколо неї згуртувалися п’ять сільських рад – Багатська, Керносівська, Михайлівська, Голубівська, Шандрівська та одна міська – Перещепинська. Усього - 21 населений пункт, у яких мешкають понад 20,5 тис. жителів.

Вже передали до ЦВК документи на призначення дати виборів. 29 квітня люди обиратимуть голів і депутатів, разом з якими розвиватимуть територію. Так, перші вибори пройдуть у чотирьох громадах Дніпропетровської області. Обиратимуть очільників та депутатів місцевих рад жителі Личківської (Магдалинівський район), Піщанської (Новомосковський район), Чумаківської (суміжні Дніпровський і Магдалинівський райони) та Перещепинської (суміжні Новомосковський та Юр’ївський райони) об’єднаних громад.

Віддати свій голос за кандидатів зможуть 37,5 тис виборців новостворених громад. 34 дільниці працюватимуть з 8.00 до 20.00. Для голосування при собі необхідно мати паспорт. Початок виборчого процесу – з 10 березня 2018 року.