Вы здесь

В Павлоградському музеї відкрилася виставка «Друге покликання-2»

За календарем 1 березня – це  перший місяць весни, але на дворі хурделиця, снігу намело багато, а у виставковій залі Павлоградського історико-краєзнавчого музею квітнуть квіти, зеленіє трава, ціла купа звірят граються на галявині… І все це можна побачити в творчих роботах працівників освіти м. Павлоград.

Виставка «Друге покликання» проходить в стінах музею вже вдруге.

«За два роки ми повернулися до цього заходу і вирішили, що стане доброю традицією раз на два роки відбирати та представляти кращі роботи тих, хто головною метою життя обрав професію вчителя, вихователя. Учитель - це не професія, вчитель - це ціле життя, і воно віддане школі і учням. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви - світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання - запорука успішного виховання дітей. Але крім головної науки знань, Ви знаходите вільний час, щоб відволіктись від сьогодення, відпочити, тому що саме  творіння рук улюбленою справою надає наснаги на нові творчі справи, і взагалі, піднімає настрій, покращується самопочуття»,

- кажуть співробітники музею.

Цьогорічна виставка стала не менш масштабною за попередню, адже в ній взяли участь понад 140 учасників з різних закладів освіти і представили понад 400 творчих творів різних видів народного та художнього мистецтва: вишивка, в’язання, іграшки, паперопластика, оригамі, прикраси із бісеру, квілінг, живопис та інші.

Сьогодні учасники виставки, а їх можна назвати майстрами народного та художнього мистецтва, виносять на широкий загал свій творчий до­робок. У цій залі музею можна переглянути роботи педагогічних працівників різних вікових категорій, вчителів різних предметів. Але головне, що об’єднує їх усіх – це непереборне бажання оволодіти новими уміннями та навиками. Меж горизонту їх здібностям – не існує.

Виставки народної творчості завжди приваблюють відвідувачів тому, що саме на таких виставках люди бачать красу, зроблену руками великих творців науки і мистецтва, відчувають великий позитив і натхнення, знайомляться з новими видами творчості, шукають особливості виконання окремих елементів.

З вітальним словом до учасників виставки та гостей заходу виступили: заступник міського голови Олена Шуліка, начальник відділу культури Вікторія Селіна, начальник відділу освіти Ірина Дем’яненко та голова профспілки відділу освіти Олександр Резніков. Від музею всіх вчителів- майстрів народної творчості привітала директор Тетяна Ведмідь.

А творчі номери від музичних керівників Марини Машовець, Олени Хоміч та Полюхович Валерії створили в залі святковий  весняний настрій.

Виставка «Друге покликання» буде працювати до кінця березня. Тож запрошуємо усіх бажаючих до ознайомлення з творчістю педагогічних працівників м. Павлоград, де ви отримаєте велике задоволення від побаченого та відчуєте красу неповторних сюжетів, від яких піднімається гарний настрій.