Вы здесь

Вчителі української мови та літератури змагалися за звання кращого

З 20 по 22 лютого  у Павлограді на базі школи № 5 відбувся фінальний етап обласного конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Українська мова і література». Змагалися за звання «Учителя року» десять педагогів з різних куточків Дніпропетровської області.

Протягом трьох днів журі оцінювало майстерність та теоретичну підготовку вчителів з Томаківського, Межівського, Верхньодніпровського районів, міст Нікополя, Марганця, Тернівки, Дніпра, Кам’янського, Першотравенська і, звісно, з Павлограда. Кожен учасник конкурсу намагався якнайкраще продемонструвати свої вміння та знання, поділитися з іншими своїм досвідом роботи на педагогічній ниві.

Привітати педагогів з різних куточків області на урочисте відкриття конкурсу завітав і міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

«Я радий вітати усіх учасників конкурсу, тому що такі конкурси прославляють не лише їх учасників, а й громади, міста, які вони представляють. Сьогодні цей конкурс особливо важливий, бо він підносить українську мову і літературу,а відродження української мови – це дуже важлива справа»,

- зазначив Анатолій Олексійович.

На конкурсі Павлоград представляла Анастасія Полянська – учителька зі школи № 9.

Переможці отримають грошову винагороду – за 1-ше місце 10 тисяч гривень, за 2-ге – 8 тисяч, за 3-тє – 6 тисяч. Також переможець фінального етапу обласного конкурсу «Учитель року-2018» представлятиме Дніпропетровщину на Всеукраїнському конкурсі.

До слова, Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018» стартував у грудні 2017 року. В ньому за звання найкращого змагалися вчителі німецької мови, фізики, української мови та літератури, фізичної культури.