Вы здесь

У Павлограді відбудеться творчий фестиваль «Z_ефір»

Наступного місяця, а саме 28 березня, у Павлограді відбудеться І етап  обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір», який проводиться під патронатом голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба Павлоградської міської ради.
 
Метою фестивалю є поліпшення іміджу Дніпропетровщини як одного з розвинутих регіонів України та як такого, що всебічно підтримує та створює умови для самореалізації талановитих і обдарованих дітей та молоді. У фестивалі візьмуть участь професійні та аматорські творчі колективи та виконавці різних жанрів традиційного, класичного, сучасного музичного, хореографічного, театрального, спортивного та інших видів мистецтва, діти віком від 5 до 16 років. Назва фестивалю є символічною – солодкий зефір асоціюється з дитинством, а буква Z означає покоління, що народилося між ранніми 90-ми і середніми двохтисячними. 
 
Фестиваль «Z_ефір» буде проходити у три етапи: I етап (12 березня-13 травня) – проведення першого  відбіркового туру на територіях області (згідно з затвердженим графіком); II етап (16-18 травня) – проведення другого відбіркового туру у м. Дніпро; III етап (1 червня) – проведення гала-концерту з нагородженням переможців.
 
Заявки-анкети на участь у відбірковому турі обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір» можна надавати до 1 березня 2018 року у відділ культури Павлоградської міської ради в паперовому (вул. Соборна, б. 95 каб.301) та електронному вигляді  (e-mail: jv1101@ua.fm, isidana1@ukr.net).
 
У Павлограді перший відбірковий тур проходитиме 28 березня у МКДЦ «Мир» з 10:00 до 16:00 години.