Вы здесь

У павлоградському музеї пройшов вечір пам’яті Марії Комісарової (Фото)

У середу, 18 січня, у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї працівники закладу та усі небайдужі павлоградці долучилися до відзначення 115-річниці від дня народження першого директора музею – Марії Іванівни Комісарової.
 
На заході були присутні усі, хто добре пам’ятав Марію Іванівну, навчався у неї чи працював з нею пліч-о-пліч – це і донька Комісарової Тетяна зі своїм чоловіком, її випускник, колеги та ін. Усі вони добрим словом згадували видатну павлоградку – жінку, яка своєю нелегкою працею на ниві педагогіки та активною громадянською позицією заслужила звання «Почесного громадянина міста». Співці присвячували їй пісні, музиканти – ліричні музичні твори. Зі словами подяки до присутніх виступила й донька Комісарової Тетяна Олексіївна Дідик, яка теплими словами згадувала матір та дякувала усім, хто донині пам’ятає та шанує її працю і як учителя, і як директора музею.
 
Нагадаємо, що Марія Іванівна Комісарова народилася у далекому 1903 році. У Павлограді жила з 1944 року, вчителювала у школах міста, а з осені 1962 року протягом цілих 14 років очолювала Народний історико-революцїйний музей (нинішній історико-краєзнавчий), в який вклала усю свою душу. Відійшла у засвіти 33 роки тому – у поважному віці 82 років.