Вы здесь

Як діти провели своє дозвілля на канікулах (Фоторепортаж)

Школярі Павлограда та Тернівки відпочивали на канікулах більше двох тижнів, як раз на новорічно-різдвяні свята – з кінця грудня до 14 січня. Для того, щоб дозвілля дітлахів проходило не нудно та із користю, міська влада, відділи культури та громадські організації Павлограда та Тернівки приготували для малечі цілу купу розваг й заходів.

Так, наприклад, в Павлограді з 30 грудня по 14 січня дітей новорічною ігровою програмою розважали на Соборній площі казкові персонажі та творчі колективи міста.

У МКДЦ «Мир» проходили благодійні святкові новорічні програми під патронатом міського голови Павлограда Анатолія Вершини. Працівники відділу культури, актори та творчі колективи міста подарували дітям не лише казкову виставу, а й солодкі подарунки.

В театрі ім. Б. Захави актори у передноворічний тиждень показували дітям святкову виставу «Ковалі щастя, або новорічний детектив».

Порадували малечу та дорослих за день до нового року вихованці Зразкового танцювально-спортивного клубу «Алегро» під час свого звітного концерту, який проходив у МКДЦ.

А у павлоградському Центрі позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей 27 грудня пройшло благодійне новорічне свято для дітей бійців АТО та волонтерів, яке організували члени ГО «Павлоградське об'єднання воїнів учасників АТО і волонтерів «Патріот» та творчі колективи Валеоцентру.

Незвичну новорічну виставу для дітлахів приготували і працівники Павлоградського історико-краєзнавчого музею.

На свято Різдва Христового на Соборній площі та в сквері ім. Шевченка в Павлограді відбувся ІІІ відкритий різдвяний фестиваль миру, творчості та єдності «Різдвяна коляда». Для дітей і дорослих тут було багато цікавих локацій, в тому числі різдвяні пісні, обряди, самовар, майстер-класи, ярмарок народних ремесел і кулінарна локація «12 страв сімейного благополуччя».

Тернівка також неабияк порадувала своїх маленьких мешканців. Так, з 27 по 30 грудня діти побували у Центрі дозвілля «Шахтар» на новорічній казковій виставі-святі «Як маленька баба-яга Новий рік зустрічала» під патронатом міського голови Віталія Тарелкіна й звісно отримали солодкі подарунки.

У ті ж дні і аж до Різдва на Майдані біля Центру дозвілля дітлахи брали участь у новорічних зустрічах із Дідом Морозом та різдвяних розвагах – водили хороводи, грали, співали, танцювали, читали вірші й отримували солодкі призи.

Також 30 грудня у клубі ім. Сергія Маркова для дітей міста пройшла новорічно-казкова зустріч, яку організували творчі колективи Тернівки та працівники ЦД «Шахтар». Міська влада Тернівки подарувала справжнє новорічне свято і дітям з інвалідністю у Відділі реабілітації.

У Тернівському міському краєзнавчому музеї до 1 січня працювала виставка «Українська новорічна іграшка». Представлені на ній поробки та іграшки власноруч зробили маленькі тернівчани. Також у ТК «Маяк» працювала виставка робіт різдвяної тематики учнів художнього відділення.

А у Святвечір прихожани УХЦ «Нове покоління» для всіх маленьких мешканців міста зіграли у ЦД різдвяну казку «Тролі». Кожна дитина отримала від церкви солодкий подарунок.

З 2 по 6 січня у «Шахтарі» кожен день для малечі демонстрували різдвяні мультфільми.