Вы здесь

Павлоградським шахтарям обіцяють підвищити зарплату

Підвищення заробітної платні шахтарям Західно-Донбаського регіону очікується вже у квітні 2018 року. Про це повідомив генеральний директор ПАО «ДТЕК «Павлоградвугілля» Сергій Воронін під час своєї прес-конференції за підсумками 2017 року.

Однак, наскільки збільшиться заробіток гірників, поки що не відомо – все залежатиме від можливостей підприємства. Гендиректор розповів, що з початку року середня зарплата в «Павлоградвугіллі» вже збільшилася в середньому на 21 % і при цьому продовжує зростати.

«З 1 квітня оклади підвищено всім працівникам на 15 %. Особливо відчули «надбавку» робочі поверхні, у яких оклади виросли до 45 %. З жовтня підвищили на 5 % розмір премій для працівників допоміжних ділянок і філій»,

- каже Сергій Воронін.

За його словами, сьогодні середня зарплата по «Павлоградвугіллю» становить 13 тис. грн, в т.ч. за основними спеціальностями (ГРОЗ, прохідник) - до 17 тис. грн.

Він повідомив, що питання про підвищення заробітної плати шахтарям продовжують обговорювати. На сьогоднішні ведуться переговори між адміністрацією підприємства і профспілками.

«Ми розуміємо, що в збиток ніхто не буде працювати. Якщо не вкладати в наше виробництво інвестиції, то ми просто зупинимося. Тому що, не пройшовши вироблення, не змонтувавши нові лави, не зробивши заміну вентилятора, підйомної машини або іншого обладнання, шахта може зупинитися»,

- підкреслив гендиректор.