Вы здесь

В Павлограді може знову подорожчати вартість проїзду!

Із нового року в Павлограді може суттєво подорожчати тариф на проїзд у міському громадському транспорті. Перевізники знову звернулися до місцевої влади із такою вимогою. Про це стало відомо під час пленарного засідання Павлоградської міськради 19 грудня.

Ще у вересні на сайті міськради був опублікований проект рішення виконкому, згідно якого вартість проїзду повинна була збільшитись в порівнянні з діючими (4,50 грн. – на коротких маршрутах до 10 км та 5,50 грн. – на довгих більше 10 км) ще на 50 копійок – тобто 5 і 6 грн. відповідно. Однак, члени виконкому прийняли рішення вартість проїзду не піднімати.

А в грудні перевізники знову звернулися до влади з проханням підвищити вартість проїзду у громадському транспорті до 8 та 10 гривень відповідно довжині маршруту. Про це кореспонденту газети «ТН-Экспресс» стало відомо із власних джерел. Перевізники стверджують, що ці тарифи економічно обґрунтовані і всі відповідні розрахунки виконкому надані. Із основних причин такого суттєвого підвищення тарифів вони називають подорожчання вартості палива та мастильних матеріалів, автомобільних запчастин та комплектуючих, а також вимогу водіїв маршруток підвищити їм зарплатню. Діючі тарифи перевізників не влаштовують.

Нагадаємо, що у листопаді у громадському транспорті був проведений моніторинг пасажиропотоку. Його результати поки що не оголошуються.

Але, як зазначили міський голова Анатолій Вершина та секретар міськради Євген Аматов, на сьогодні питання підвищення тарифів не розглядається.

«Повернемось до цього питання у наступному році . Хоча наші перевізники наполягають на його розгляді. Я переглядав пошту і бачив, що вони навіть звертаються із погрозами, що ми тягнемо із цим питанням. На сьогодні така тенденція пішла по всій Україні. Ми тримали в ручному режимі тариф на пасажироперевезення . Паливно-мастильні матеріали виросли буквально за останній місяць напевне на 25 відсотків. Бензин уже коштує 30-50 грн. Потрібно буде переглядати тарифи. Наскільки і як, повернемось до цього питання після нового року»,

– сказав мер.

І як пояснив мер, в зв'язку з подорожчанням палива та запчастин у новому 2018 році тариф на проїзд може зміниться лише у бік збільшення.

«А чи зменшиться вартість проїзду у міському транспорті після рішення апеляційного суду, який знову виграв «Громадський контроль»?» ,

– запитав у мера депутат місьради Олександр Батурінець .

«Громадська організація подавала позов до суду на порушення процедури, при котрій приймалось рішення, а не на саме підвищення тарифів»,

– відрізав міський голова.

Тож, сподіватись на те, що тарифи знизяться, чого із березня вимагає громадськість міста, можна навіть не сподіватися.