Вы здесь

Кольорові візерунки творчості майстрів Павлоградщини

Традиційно вже сьомий рік поспіль у нашому місті напередодні Нового року в історико-краєзнавчому музеї відбувається виставка-ярмарок  робіт декоративно-прикладного мистецтва майстрів творчого об’єднання «Кольори». Цьогоріч виставка розпочала свою роботу урочистим відкриттям – у вівторок, 12 грудня. 
 
У роботі вистаки-ярмарку «Кольорові візерунки – 7» взяли участь 45 майстрів, з яких 24 дорослих і 21 дитина. Усього на виставці представлено понад тисячу різноманітних робіт. Багато з них присвячені різдвяно-новорічній тематиці, але є й роботи, якими можна послуговуватися у повсякденні. Це вишиті нитками чи бісером рушники, сорочки, серветки, в’язані рукавички, іграшки, панно, жіночі прикраси з бісеру, розмальований глиняний та дерев’яний  посуд, картини,  вперше представлені прикраси з дроту, оздоблені камінням, та жіноче вбрання, виконане у техніці валяння. 

 

«Ми плануємо відкривати все нові й нові імена місцевих майстрів рукоділля для павлоградців та гостей міста. Кожного року виставку дорослих майстрів доповнюють роботи дітей. Цього року свої роботи для виставки надали учні Межиріцької загальноосвітньої школи – вихованці недільної школи Свято-Успенського храму с. Межиріч. Багато хто з учасників виставки-ярмарку є переможцями всеукраїнських, міжнародних конкурсів, а дехто приймає участь у такій виставці вперше»,

 
- розказала директор Павлоградського історико-краєзнавчого музею та керівник творчого об’єднання «Кольори» Тетяна Ведмідь. 
 
За її словами, у цьому році приємною несподіванкою для організаторів виставки стало те, що минулої суботи до музею завітали американці, які декілька років тому працювали на хімічному заводі за програмою ліквідації твердого ракетного палива й тоді були частими гостями музею. А зараз вони дали ніби «старт» ярмарку, придбавши собі новорічні сувеніри, зроблені руками наших майстрів. 
 
Виставка-ярмарок «Кольорові візерунки – 7» працюватиме до кінця січня 2018 року. Відвідати її можна щодня з 9:00 до 16:45 (у п’ятницю – до 15: 45), крім неділі. 
 
Кожен бажаючий може придбати собі будь-яку річ, яка виставлена на ярмарку. Ціни доволі символічні – від 5 гривень за маленькі сувеніри для дітей до 1500 грн. за великі роботи для дорослих.