Вы здесь

Павлоградські кікбоксери стали чемпіонами світу

В четвер, 30 листопада, в Дитячо-юнацькій спортивній школі Павлограда вітали наших найкращих спортсменів – переможців Чемпіонату світу з кікбоксінгу за версією WTKA, який цьогоріч проходив з 25 по 29 жовтня у італійському місті Маріна-ді-Каррара.

Павлоградські спортсмени неодноразово демонстрували на престижних змаганнях вагомі досягнення, а наразі здобувають нагороди не лише в Україні, а й в Європі та Світі. Саме тому у 2017 році в Павлограді була заснована стипендія міського голови провідним спортсменам міста.

Тож, цю нагороду отримали і наші чемпіони та призери Чемпіонату світу з кікбоксінгу. А вручав у залі ДЮСШ стипендію мера перший заступник міського голови Віталій Мовчан.

На церемонії нагородження переможців Чемпіонату пройшла також були присутні народний депутат України Артур Мартовицький та депутат Дніпропетровської обласної ради Микола Пономарчук, які теж привітали спортсменів та нагородили їх подяками.

Сертифікати на отримання стипендій міського голови були вручені трьом павлоградським кікбоксерам – чемпіонам світу:

- Владиславу Іванцю - вихованцю ДЮСШ , студенту Дніпропетровського інституту фізичної культури (завоював на Чемпіонаті світу 2 золотих та 1 срібну медалі);

- Мирославу  Гончару - вихованцю ДЮСШ, учню Павлоградської школи № 1 (1 золота та 1 срібна медалі);

- Рамілю Ахметову - вихованцю СОК «Центр», студенту Дніпропетровського інституту фізичної культури, дворазовому чемпіону світу з кікбоксінгу (1 золота медаль).

Загалом у Чемпіонаті приймали участь близько 4000 спортсменів з 87 країн світу. В склад Національної збірної України входило 40 кікбоксерів, четверо з яких – павлоградці. На Чемпіонаті в Італії Україна зайняла загальнокомандне 3 місце.

«Зустріли нас дуже добре. Але суперники у нас були досить складні та гідні. Я особисто провів три бої. Боровся у ваговій категорії 81 кілограм. Найважчим для мене був саме фінальний бій - з ірландцем, бо ті два попередніх закінчилися достроково. І своїй перемозі (у розділі «фулл-контакт») я завдячую моїм тренерам: Олексію Шевченко, Михайлу Коренновському та Анатолію Зубенко. Та й і підтримка у нашою збірної була дуже добра»,

- поділився своїми враженнями після церемонії нагородження із кореспондентом «ТН-Экспресс» Раміль Ахметов.

Спортсмен також відзначив, що зупинятися на досягнутому він не збирається. У грудні він відправиться на Кубок Європи до Польщі.

«Якщо чесно, я їхав на Чемпіонат за досвідом, і навіть сам не очікував, що здобуду перемогу»,

- каже Мирослав Гончар.

Ще один кікбоксер з Павлограду, вихованець ДЮСШ, Олександр Прудько привіз з Чемпіонату світу дві бронзові медалі.

Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо їм нових перемог та досягнень!