Вы здесь

Павлоградці можуть спостерігати онлайн за Соборною площею

На офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому з’явився новий сервіс – online відеотрансляція з Соборної площі нашого міста. Тепер павлоградці зможуть в режимі реального часу спостерігати за тим, що діється в центрі Павлограда. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Радіонов.

Спостирігати за площею ви можете тут.

Нагадаємо, в рамках проекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в публічних місцях Павлограда» в нашому місті було встановлено близько 50 камер відеонагляду. Основна мета цієї програми – запобігти злочинності, а також забезпечити громадську безпеку та порядок у місті. Про це пише сайт 5632.com.ua.

Відомості з цих камер відеоспостереження поступають в режимі онлайн безпосередньо в чергову частину поліції. А зберігаються відеоматеріали виключно у міськвиконкомі, а правоохоронним органам надаються по запиту. Це дозволяє більш оперативно реагувати на правопорушення. Завдяки камерам відеонагляду вже розкриті десятки злочинів.

І саме одна з таких камер дозволяє робити online відеотрансляцію з Соборної площі. Камера працює цілодобово (поки що в експериментальному режимі) і трансляція відбувається в реальному часі.

«Це дуже зручно, особливо під час проведення свят або міських заходів. Зокрема, городяни матимуть змогу спостерігати за тим, що коїться в центрі Павлограда, навіть знаходячись у себе вдома, на роботі чи взагалі за межами рідного міста»,

- каже Олександр Родіонов.

Якщо зам мера отримає позитивні відгуки від городян, то в майбутньому може з’явитись online трансляція ще й з Дитячого парку та центральної набережної річки Вовча.