Вы здесь

Межирічани, чекаємо нових чемпіонів! (Фото)

Межиріч здавна славиться досягненнями своїх жителів в культурі і в спорті. Це село завжди було одним з найбільш впорядкованих не тільки в Павлоградському районі, але у всій Дніпропетровській області. І добрим словом межирічани згадують свого знаменитого земляка Івана Обдулу, який очолюючи колгосп в цьому селі, домагався того, щоб умови життя селян були нічим не гірше ніж у городян. Тому-то вдячні межирічани і назвали свою школу ім. І.С. Обдули.

Справа Івана Обдули дає паростки і нині. Сьогодні в Межирічах відремонтовані і освітлені всі вулиці, а в школі, яка носить його ім'я, поряд з навчальним процесом, надається велика увага розвитку спорту.

Реалізувати плани з підготовки юних чемпіонів, які на всю Україну прославлять рідне село, допоможе відкриття 27 жовтня в школі ім. І.С. Обдули спортивно-оздоровчого комплексу. Ця пам'ятна для села подія відбулася, завдяки тому, що с. Межиріч стало переможцем конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» і успішно реалізувало свій проект «Найкращий СОК - нашим чемпіонам». Задумане робили, як то кажуть, усім миром. У реалізації проекту партнерську допомогу надали благодійна організація «Надія», підприємець Юлія Яблунівська, ПП Прісюк, ФГ «Явір», ТОВ «Зоря», ПП Скоріченко, настоятель храму с. Межиріч протоієрей Олексій Лаходін. Не залишилися осторонь від доброї справи і відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Павлоградської районної державної адміністрації. Та й самі школярі, і їхні вчителі і батьки провели 8 суботників в школі. Результатом такої спільної справи став просторий оновлений, відремонтований, спортивний зал школи, де можна грати в футбол, волейбол, баскетбол, займатися легкою атлетикою. А для любителів тенісу - відкритий ще один спортивний зал, обладнаний новими тенісними столами. До всього цього був і приємний  додаток - спортінвентар, подарований спонсорами проекту.

На урочистому відкритті Спортивно-оздоровчого комплексу межирічани тепло подякували організаторам конкурсу: Павлоградській райраді, Павлоградській райдержадміністрації, Павлоградському Агентству економічного розвитку міста, компанії ДТЕК. І запевнили, що вони в боргу не залишаться - Межиріцький спортивно-оздоровчий центр обов'язково підготує нових чемпіонів.

- Дякую керівництву компанії ДТЕК, яке організувало конкурс «Громада своїми руками», що дає можливість втілити в життя задумані плани і повірити в свої сили. А найголовніше - нашим учням розвивати свої спортивні здібності, - сказав, директор школи Олександр Муштат. - На сьогодні у нас вже є спортивні секції бадмінтону та настільного тенісу. І, я сподіваюся, що найближчим часом з'явиться секція шахів.
 

Спортивних досягнень вам, межирічани!