Вы здесь

18 сімей переселенців в Павлограді отримають соціальне житло (Фото)

У наступному році у Павлограді в експлуатацію здадуть будинок, де отримають квартири 18 сімей переселенців зі Сходу країни. Наразі для цих цілей капітально ремонтується двоповерхова зруйнована будівля, що знаходиться по вул. Ливарній, 18.

Будинок ремонтується за кошти фінансових донорів та місцевого бюджету. На реконструкцію та капремонт будівлі інвестори (Український фонд соціальних інвестицій) виділили 8 мільйонів гривень, із міського бюджету витрачено лише 80 тисяч гривень на виготовлення проектної документації.

У травні 2017 року місто уклало договір з підрядною організацією, яка виграла конкурс на проведення ремонтних робіт. Це львівське ТОВ «Фірма «Метрополіс».

Ремонтні роботи уже розпочались.

Будівельники мають облаштувати нову двоскатну метало-черепичну покрівлю будинку, замінити в будівлі старі вікна і двері на сучасні, встановити в приміщеннях світлодіодні світильники, капітально відремонтувати систему опалення, водопостачання і каналізації. Опалення в будинку буде автономним, електричним.

Робітники підрядної організації вже зміцнили фундамент будівлі і на 50 відсотків виконали роботи з облаштування нової покрівлі.

«Орієнтовно проект має бути реалізований у наступному році. Цього року ми плануємо перекрити покрівлю, встановити вікна і двері, а також провести роботи, які не дозволять волозі зруйнувати будинок»,

- розповів журналістам заступник міського голови Олександр Радіонов під час прес-туру.

Також мер міста Анатолій Вершина повідомив журналістам, що будинок, котрий матиме статус соціального житла для, буде розрахований на 18 сімей внутрішньо переміщених осіб. Квартири вони отримають на правах тимчасового найму - без права приватизації. Перевага надаватиметься тим переселенцям, хто вирішив постійно проживати у місті, офіційно влаштувався на роботу і сплачує податки у міський бюджет.