Вы здесь

Павлоградці вшанували пам'ять загиблих десантників регіону (Фото)

Традиційно 2 серпня в Україні відзначається День Високомобільних (повітряних) десантних військ. В цей день ввечері павлоградці зібралися біля Пам'ятної дошки загиблим в АТО, щоб покласти квіти до портретів загиблих десантників, вшанувати їх пам'ять. До речі, ініціаторами заходу стали павлоградські волонтери.

На заході були також присутні представники громадських організацій, депутати міської ради, члени Громадської ради, мер міста Анатолій Вершина, журналісти та просто небайдужі люди.

«На сьогодні 6 хлопців-десантників з нашого регіону загинули в зоні АТО. У наших серцях вони назавжди залишаться живими, сильними та красивими хлопцями. Ми завжди будемо їх пам'ятати, тому що герої не вмирають»,

- виступила волонтер і кореспондент Анна Третьяк.

Кілька слів для всіх присутніх сказала мати десантника та координатор Центра допомоги учасникам АТО Тетяна Рибалко:

«Як мама десантника, хочу привітати всіх хлопців з їх святом. Ви - найкраще, що є у нас в житті, наші сини. Хочу низько вклонитися тим матерям, які втратили своїх синів. Я розумію, як ніхто, як їм важко в цей день. Хочу сьогодні подякувати всім, хто прийшов, всіх, хто не забув, всіх небайдужих».

Ті, що прийшли, поклали квіти до портретів загиблих десантників Павлограда та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.


Довідка: У Павлограді є два загиблі десантники - Денис Камєнєв і Олексій Жадан, портрети яких висять на Дошці пам'яті. Також в зоні АТО загинули два бійця-десантники з Павлоградського району - Валерій Грабовий і Олександр Котов. Є загиблий десантник і з Тернівки - Дмитро Тарасов, з Петропавлівки - Тарас Малишенко. Четверо з них загинули в літаку ІЛ-76 під Луганським аеропортом.