«Кожен населений пункт, незалежно від його розмірів та кількості мешканців, має бути комфортним для життя. Тому оновлюємо дороги як у містах, так і у віддалених селах. Від поточного ремонту відмовилися, у пріоритеті – капітальний»,
– зазначив Валентин Резніченко.
Так, новим та якісним асфальтом вулиці Свобода може похвалитися село Миколаївка Петропавлівського району. Хоча вулиця й не центральна, за словами мешканців, має велике значення для села: нею щодня курсують шкільний автобус і «швидка». До того ж цією дорогою користуються волонтери АТО та військовослужбовці.
«Раніше ця дорога була в ямах, особливо її розмивало в негоду. Через це виходив з ладу транспорт, діти не могли вчасно дістатися до школи. Самотужки потягнути капремонт вулиці ми не могли, тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА. Зараз дорогу не впізнати, такого асфальту ми ще не бачили ніколи. Автівки розминаються легко, і пішоходи можуть пройти вільно",
- розповідають працівники Миколаївської селищної ради та місцеві мешканці.
Жителі Петропавлівки не впізнають вулицю Свободи, адже ще нещодавно вона була у вибоїнах.
За два останні роки команда ДніпроОДА вже капітально відремонтувала більше 300 комунальних автодоріг області. У 2017-му команда ДніпроОДА планує капітально відремонтувати майже 160 комунальних доріг регіону.