Вы здесь

«Павлоградтеплоенерго» ремонтує теплотраси

У літній період часу тепловики Павлограда готуються до опалювального сезону. Так, наразі ведеться плановий ремонт та заміна труб теплопостачання біля школи № 9. Працівники КП «Павлоградтеплоенерго» замінюють зношені труби на нові, металеві, фарбують їх, ізолюють.

Зазначимо, що роботи по заміні теплотрас влітку ведуться в різних мікрорайонах міста. За повідомленням начальника КП «Павлоградтеплоенерго» Миколи Вовка, всього протягом літа планують замінити близько 3 км теплотрас.

Зараз за рахунок підприємства ведеться заміна близько 160 метрів труб від колодязя школи № 9 до колодязя по вул. Озерна біля шахтарської автобусної зупинки. На місці працюють близько десяти співробітників «Павлоградтеплоенерго» та ІТРу.

На місці майстер дільниці № 9 аварійно-відновлювальних робіт Юрій Резніченко розповів журналісту, що цей ремонт планують завершити до найближчого понеділка. Після цих робіт вони планують піднімати теплотрасу біля їх старої контори по вулиці Центральна, бо вона прокладена дуже низько і деякі павлоградці зривають ізоляцію, оголюють труби.

Разом з тим, за словами начальника підприємства, павлоградці заборгували КП «Павлоградтеплоенерго» за опалювальний сезон 2016-2017 років близько 34 млн грн. Загальний борг підприємства за минулі роки зріс до 112 млн грн. Нагадаємо, що в минулому році через борги підприємства перед НАК «Нафтогаз України» в Павлограді опалювальний сезон почався пізніше. Павлограду довелося реструктуризувати старі борги. І тільки в 2017 році за рахунок місцевого бюджету на їх погашення витратять понад 20 млн грн.