Вы здесь

Квітуй у пісні й добрих справах Україна чарівна моя…

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. 

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

27 червня 2017 року по особливому святковий день для жителів Богданівської громади. Вони відзначили День Конституції УКРАЇНИ та День молоді. Присутні віддали данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. В цей день на повні груди господарі та гості співали разом з колективами, що дарували гарний настрій.

Голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук вручив молодим жителям Павлоградського району головний документ для кожного – паспорт громадянина України. Відзначив грамотами та цінними подарунками талановитих та працьовитих молодих людей, які разом зі співвітчизниками вносять гідний вклад у зміцнення могутності України, зберігаючи й збільшуючи її багатство, відновлюючи статус великої, справедливої держави. 

За активну життєву і громадянську позицію, сумлінне відношення до своєї справи та з нагоди Дня Конституції України, та Дня молоді України подяками народного депутата України Артура Володимировича Мартовицького відзначили молодих професіоналів Павлоградського району.

Любіть свою Батьківщину, знайте її історію, вшановуйте пам’ять пращурів. Бережіть і примножуйте все те краще, що зберегли для нас інші!