Вы здесь

Після ремонту вул. Успенська стане ширшою (ФОТО)

Ремонт асфальтового покриття на вул. Успенська (колиш. Дзержинського) триває вже близько восьми місяців. Взимку ремонтні роботи було призупинено, а з початком весни – продовжено.

За словами представника підрядника ТОВ «Спецдорремонтбуд», головного інженера Сергія Кулікова, на даний час вже виконано роботи з улаштування асфальтобетонного покриття на ділянці від вулиці Дніпровської до вулиці Ганни Світличної, виконуються підготовчі роботи для укладки асфальту від вул. Ганни Світличної до вул. Шутя.

Загалом проектом передбачається заміна зношеного асфальтобетонного покриття  проїзної частини вулиць Успенська та Шутя, часткове улаштування пішохідних доріжок загальною протяжністю 438 метрів однієї сторони вулиці, відновлення  мереж зовнішнього освітлення, улаштування  мереж дощової каналізації. До того, після ремонту вулиця має стати ширше – на 1-1,5 метри.

Гарантія на дорогу складає 5 років. За останніми підрахунками, вартість ремонту складає майже 25 млн. грн. Приблизний термін закінчення робіт – липень цього року. Ремонт дороги проводиться за кошти обласного бюджету.