Вы здесь

«Не злим, тихим словом…»

У понеділок, 24 квітня, у Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті з нагоди 110-річчя радянського підпільника часів Другої світової війни, Героя Радянського Союзу Сташкова Миколи Івановича.

Микола Іванович – відомий більшовицький діяч, секретар Дніпропетровського підпільного обкому партії, якого розстріляли фашисти у 1943 році. Для України й українців – це постать неоднозначна. З одного боку, він герой-рятівник від фашистської навали, відомий підпільник, а з іншого – активний учасник примусової колективізації на Дніпропетровщині.

Тп  по попри все для  павлоградцыв він, перш за все  – людина, яка очолила боротьбу проти фашистської окупації. На вечір пам’яті Сташкова М.І. завітали студенти Павлоградського технікуму, яким працівники музею розповіли про героїзм і мужність радянського підпільника, його самовідданість і жертовність. Ну, а чи святкувати річницю   дня народження людини, яка була безпосереднім учасником організації так званого «радянського кріпацтва»  в Україні у кінці 20-х років минулого століття, це вже вирішувати самим студентам.