Вы здесь

Павлоградці безкоштовно проходитимуть медичні обстеження

До уваги мешканців міста Павлоград! Розпочинається Тижневик здоров’я для всіх мешканців нашого міста! Так, з 24 по 28 квітня у комунальному закладі «Павлоградська міська лікарня № 4» Дніпропетровської обласної ради» буде проведений Тижневик здоров’я для всіх мешканців нашого міста. Про це повідомила прес-служба відділу охорони здоров’я.

В діагностично-консультативному центрі будуть облаштовані пункти вимірювання артеріального тиску, пункти для проведення скринінгових досліджень: вимірювання внутрішньо очного тиску, ваги, росту, рівня глюкози в крові та сечі, та дослідження сечі для виявлення раннього захворювання нирок, при необхідності з консультацію лікаря - уролога, буде проводитися огляд дерматолога для всіх бажаючих на предмет виявлення меланоми шкіри, жінкам буде проводитися маммографічне дослідження молочних залоз.

Запрошуємо всіх бажаючих до міської лікарня № 4 з 24 по 28 квітня з 8.00 до 14.00. Вхід та отримання направлень на обстеження в центральному холі поліклінічного відділення (двоповерховий корпус).

З 26 по 30 квітня у мешканців міста буде можливість пройти ультразвукове дослідження щитоподібної залози, жінкам - молочної залози.

Для уникнення черги попередній запис на ультразвукове дослідження здійснюється за телефоном: (050) 929 72 29

Всі обстеження проводяться безкоштовно за рахунок коштів місцевого бюджету і без направлення лікаря!