Вы здесь

На фестивалі «Різдвяні зустрічі-2017» для прийомних сімей та дитячих будинків Павлоград представляли 3 родини

В суботу, 14 січня, в м. Дніпро у Будинку культури «Лоц–Каменський» пройшов VIII щорічний фестиваль «Різдвяні зустрічі-2017» для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Дніпропетровської області. В ньому прийняли участь і представники Павлограду.

Метою проведення фестивалю є відзначення успіхів і досягнення сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, показ позитивних прикладів у вихованні прийомних дітей і популяризація влаштування дітей-сиріт в сім’ї.

Організатором цього заходу став Благодійний фонд «Помогаем». На маленьких гостей чекала цікава розважальна програма, творчі майстер-класи, виступи клоунів та аніматорів. Довгоочікуваним для учасників фестивалю стало традиційне нагородження кращих сімей в 10 номінаціях.

Від міста Павлоград номінацію «Родина року» представила прийомна родина Вєрченко Валентини Миколаївни та Бутенко Владислава Миколайовича;  номінацію «Відкриття року» - дитячий будинок сімейного типу Корчака Ігоря Орестовича та Корчак Людмили Сергіївни; номінацію «Золота ліра» - дитячий будинок сімейного типу Шестухи Марини Вікторівни.

Порівняно з минулим роком кількість родин переможців збільшилась на одну. Дитячий будинок сімейного типу Шестухи М.В. здобув перемогу в номінації «Золота ліра».

Дитячий будинок сімейного типу Корчака І.О. та Корчак Л.С. стали першими в номінації «Відкриття року».

Щиро зичимо всім родинам учасникам успіхів та невтомного бажання  у досягненні  нових перемог!