Вы здесь

Вчились керівники ОСББ бути господарями

Задля того, щоб керівники ОСББ Павлограда могли ефективно займатись дорученою їм справою, використовувати всі можливості економії енергоресурсів, без проблем вирішували питання співробітництва з комунальними підприємствами, 5 та 6 жовтня в МКДЦ «Мир» відбувся практичний семінар «Енергоефективність у громадах, ОСББ, як інструмент підвищення енергоефективності житлових будівель».

Учасники семінару: керівники ОСББ, консультанти проекту, представники комунальних підприємств міста та органів місцевої влади поспілкувались в невимушеній обстановці, поділились досвідом, обговорили проблемні питання.

Зокрема міський голова Анатолій Вершина, відзначивши активність павлоградців у справі створення ОСББ, сказав: «Міська влада готова допомагати мешканцям багатоквартирних будинків, яким дісталось у спадок проблемне житло, аби довести його до нормального рівня. Але ми не маємо можливості зробити цього без вашої участі у фінансуванні ремонтних робіт, або, скажімо у встановленні лічильників тепла на кожен житловий будинок. Ось тому, залучайтесь до співфінансування вартості всіх робіт, направлених на покращання умов проживання в ваших будинках. Адже рано чи пізно наступить час, коли з міського бюджету виділяти кошти на житлові будинки ми не матимемо права. Вже на сьогодні у місті залишилось менше 3 % житла комунальної власності, останнє – приватизоване, яке його мешканці повинні утримувати за свій кошт».

Багато уваги на семінарі було приділено впровадженню енергоефективних заходів в багатоквартирних житлових будинках, реалізації права власності у будинках та практичним питанням діяльності ОСББ.