Вы здесь

Чи будуть працювати ігрові автомати – вирішуватимуть павлоградці

У Павлограді проведуть громадські обговорення щодо проекту рішення Павлоградської міської ради «Про заборону розміщення та функціонування закладів грального бізнесу та азартних ігор в місті Павлоград». Це рішення ухвалили депутати на черговій сесії 20 вересня.

Мер та депутати хочуть заборонити діяльність в Павлограді гральних автоматів під виглядом «Національної лотереї», букмекерських контор, інтерактивних закладів, віртуальних казино незалежно від місця розташування, інтернет-клубів (з ігровими сімуляторами на комп’ютері). А також, будь-які ігри, обов'язковою умовою участі в яких є сплата гравцем грошей, у тому числі через систему електронних платежів, що дає змогу учаснику як отримати виграш (приз) у будь-якому вигляді, так і не отримати його залежно від випадковості.

Контроль за виконанням рішення покладуть на Павлоградський відділ поліції і податкову.

Але ж у деяких депутатів все-таки виникло питання з приводу дієвості такого рішення - чи може місцева влада заборонити гральний бізнес, якщо цю проблему не змогли вирішити навіть на рівні держави після прийняття закону «Про заборону грального бізнесу в Україні».