Вы здесь

Громадську Раду планують створити при павлоградській поліції

Мета створення такого громадського органу – контролювати і допомагати. Так, про необхідність створення Громадської ради при Павлоградському відділі поліції заявили 22 серпня під час прес-конференції представники патріотичних організацій міста – Сергій Тищенко (ГФ «Павлоградська Самооборона»), Максим Лавренко (Штаб Національного захисту) та Юрій Малімонов (Національний рух ДІЯ).

«Ми хочемо в межах законодавства України контролювати діяльність поліції і вливати на ефективність боротьби зі злочинністю. Візьмемо навіть останній випадок із убивством немовляти. Очевидно, що якісь профілактичні заходи не були на належному рівні, хоча напевне були якісь звіти від поліції, якісь заяви. Ця ситуація не була проконтрольована належним чином. Заскорузла система в поліції призводить до такого, а Громадська рада повинна реагувати на такі випадки»,

– кажуть ініціатори створення Громадської Ради.

Як повідомляє інформаційний сайт tv-news.dp.ua, начальник Павлоградського відділу поліції Олег Малинога підтримав таку ініціативу. Тепер чекатимуть рішення обласного керівництва. Відповідний лист до очільника обласного управління поліції уже підготували.

Далі за згодою обласного керівництва буде створена ініціативна група. Кажуть, що за кількістю членів Ради не гнатимуться. Головне – якість. Членом Громадської Ради зможе бути людина, котра якимось чином пов’язана із правозахисною діяльністю – з громадських формувань, правозахисних організацій.