Вы здесь

В НОВИЙ ТАРИФ ВОДОКАНАЛУ ВРАХОВАНА ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКА ВОДИ

Нові, підвищені тарифи на комунальні послуги, певна річ, мало кого радують. Але ж потрібно зрозуміти і наших комунальників. Їм, як і всім нам, нелегко виживати в цей час, щоб надавати нам в повній мірі свої послуги. Стосується це в першу чергу КП «Павлоградводоканал», яке змушене за підвищеною ціною купувати воду у водовода «Дніпро–Західний Донбас», з року в рік більше сплачувати за використану електроенергію та ін.

- Ось тому, - говорить заступник директора КП «Павлоградводоканал», Юрій Анатолієвич Тремтій, - згідно з Постановою №1238 від 07.07.2016 р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, з 02.08.2016 р. вводяться в дію нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів усіх категорій:

централізоване водопостачання – 13,608 грн./м3.

централізоване водовідведення – 7,776 грн./м3.

Тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення складає 21,384 грн. з ПДВ і діє для абонентів категорії «бюджет», «інші», якщо їх мережі водопостачання та водовідведення не підключені до внутрішньобудинкових систем багатоквартирних (багатоповерхових) житлових будинків та для абонентів категорії «населення», що мешкають в приватному секторі.

Згідно з постановою № 1239 від 07.07.2016 р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, з 02.08.2016 р. вводяться в дію нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання холодної води та водовідведення для абонентів усіх категорій з використанням внутрішньобудинкових систем:

централізоване водопостачання холодної води (з ПДВ) – 14,26 грн./м3.

централізоване водовідведення (з ПДВ) – 8,14 грн./м3.

Тариф на послуги з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення складає 22,40 грн. з ПДВ і діє для абонентів категорії «бюджет», «інші», приміщення, мережі яких підключені до внутрішньобудинкових систем, знаходяться в багатоквартирних (багатоповерхових) будинках, та для абонентів категорії «населення», що мешкають в багатоквартирних будинках. В цих тарифах закладена повірка лічильників для абонентів категорії «населення» як приватного сектору, так і мешканців багатоквартирних будинків, підприємством КП «Павлоградводоканал».

Тобто, з 02 серпня 2016 року всі питання періодичної повірки лічильників не є проблемою для населення м. Павлограда. Всі роботи, пов`язані з періодичною повіркою виконує КП «Павлоградводоканал». Павлоградці не повинні сплачувати додатково крім тарифу жодної копійки грошей.

Повірка лічильників буде проводитися кількома способами:

1. Без демонтажу лічильника води з квартирної системи водопостачання за місцем його експлуатації (без зняття і розпломбування лічильника) і займає приблизно 30-40 хвилин;

2. З демонтажем, монтажем, транспортуванням і ремонтом (при потребі) лічильника води.

Всі ці роботи будуть проводитись за рахунок та працівниками КП «Павлоградводоканал» та з залученням спеціалістів підприємств, котрі виграють тендер на виконання послуг держповірки приладів обліку води, оскільки  КП «Павлоградвоканал» подав заявку на тендер в системі «Прозорро» на виконання послуг з повірки лічильників води.

Може статися, що хтось з абонентів ненароком чи умисно порушив пломбу лічильника води. В такому разі здійснюється позапланова повірка лічильника і його опломбування. Вартість такої послуги - 170 грн. Якщо ж при повірці спеціалісти водоканалу виявлять, що абонент порушив пломбу тому, що займався крадіжкою неврахованої води, такому горе-винахіднику доведеться заплатити чималу суму штрафу.

Але буває, що з певних причин абоненту треба зняти пломбу з лічильника для того, щоб усунути, скажімо, підтікання води або з інших причин, пов`язаних з проблемами водопостачального обладнання. В такому випадку він повинен сповістити про це технічний відділ водоканалу за телефоном 099-706-30-58. Тоді після усунення несправності, йому опломбують лічильник.

Для надання показань лічильників працюють телефони 099-795-35-89, 050-876-27-30, автовідповідач – 20-92-14 (цілодобово). Окрім вказаних вище телефонів, з 25 по 31 число працюють додаткові телефони: 066-828-60-55, 20-21-04,

Свої пропозиції по покращенню роботи КП «Павлоградводоканал» надсилайте на електронну почту – vodokanalsbut@ukr.net. А ознайомитись з новинами наших постачальників води можна на сайті «Павлоградський комунальний портал».

Володимир НІКОЛАЄНКО