Вы здесь

Прокуратура перевірила умови тримання ув’язнених

Павлоградською місцевою прокуратурою задля уникнення будь-яких порушень законодавства було проведено комплексну перевірку додержання конституційних прав осіб, які утримуються в ізоляторі тимчасово тримання Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області. До проведення даної перевірки було залучено спеціалістів різної категорії.

За результатами проведеної перевірки було встановлено, що матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення ув’язнених у цій спеціалізованій установі знаходиться на вкрай низькому рівні. Зокрема, адміністрацією ізолятора допускаються порушення санітарних норм при готуванні та зберіганні продуктів харчування. Серед інших     порушень – недотримання адміністрацією закладу протипожежних вимог та правил.

Крім того, було встановлено грубі порушення законодавства щодо порядку тримання осіб. Так, при перевірці було встановлено, що неповнолітній громадянин П. був поміщений до камери тримання разом з дорослими особами, що суперечить мінімальним правилам Європейських стандартів поводження з в’язнями, а також є грубим порушенням норм Закону України «Про попереднє ув’язнення».

За результатами проведеної перевірки до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 службові особи Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області.