Вы здесь

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги користується попитом

Послуги з надання безоплатної правової допомоги Павлоградського місцевого центру стають все більше затребуваними. З урахуванням того, що фінансова якість життя пересічного мешканця громади не змінилась, а  правові питання виникають - щоб їх вирішити, по можливості безкоштовно, до офісу Павлоградського МЦ з надання БВПД постійно приходять відвідувачі. І тенденція звернень йде на зріст.

З першого дня роботи центру, а центр працює вже 7 місяців, соціально-незахищені громадяни отримували тут адвокатську допомогу безкоштовно (вторинна правова допомога). В грудні 2015 р. в м. Київ відбулась загальна нарада директорів місцевих та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги де піднімалось питання надання також первинної правової допомоги відвідувачам центрів. В результаті обговорень цієї пропозиції було прийняте рішення безоплатно надавати юридичну допомогу (первинну правову допомогу) всім без винятку відвідувачам центру. Таким чином, якщо ви звернулись до Павлоградського МЦ за правовою допомогою — консультацію юриста ви отримаєте безкоштовно та послуги адвоката з складання процесуальних документів та з представлення  інтересів в суді  також будуть безкоштовними для вас, якщо ви входите в категорію соціально-незахищених.

“За перший місяць 2016 року в наш центр надійшло 93 нових звернень від громадян. Ми надали 76 юридичних консультацій та прийняли 17 звернень про надання безоплатної вторинної допомоги. Основні питання з якими звертаються громадяни до нас — цивільні: сімейні, спадкові, житлові і т.д. Хочу подякувати адвокатам, що співпрацюють з нашим центром: Матвійцеву В.І., Мелешко І.В., соболь Л.Г., Михайлюку Б.Л. Філіпенко О.В., Мицак Н.Т. , припиченку В.Ф. та Романцову М. В. Робота центру направлена на зняття напруги в отриманні правових послуг та підвищення правової обізнаності громадян. Адвокати підтримують нас в наших цілях — сприяють в наданні правової допомоги в короткі строки та якісно. Ми ж в свою чергу підтримуємо всіх адвокатів, що співпрацюють з нами — організовуємо навчання з підвищення кваліфікації в нашому Регіональному центрі, в перспективі стажування адвокатів БВПД за кордоном, існують інтернет-ресурси де адвокати БВПД можуть обмінюватися досвідом і т.д. ” - каже директор Павлоградського МЦ з надання БВПД Косоног О.В.

Павлоградський МЦ з надання БВПД працює за адресою: м. Павлоград вул. Полтавська б.129 оф. 308 тел. (05632) 60020, 60022 та обслуговує мешканців Павлоградського району, Юріївського, Межівського, Петропавлівського, Покровського, Васильківського; міст: Павлограду, Тернівки та Першотравенська.