Вы здесь

Павлоградські поліцейські затримали сепаратиста з «ДНР»

Працівники відділу кримінальної поліції Павлоградського ВП ГУНПУ спільно з співробітниками СБУ в Дніпропетровській області в ході перевірки оперативної інформації на минулому тижні затримали 30-річного жителя м. Горняк, який у 2014 році був активним учасником незаконного збройного формування так званої «ДНР».

Ще з липня 2014 року цього громадянина було оголошено в розшук за скоєння злочину передбаченого ч.5 ст.260 Кримінального Кодексу України, а саме: створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань; діяння, передбачене частиною 4 цієї статті, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків.

Як пояснив затриманий, він вступив до лав «ДНР» та приймав участь у озброєному конфлікті. Згодом, він розчарувався у так званій «місцевій владі», і вирішив втекти, оминаючи контрольно-пропускні пункти (блокпости), перетнув лінію розмежування, прийшов до Петропавлівського району Дніпропетровської області та оселився у родичів.

Даний факт внесено до ЄРДР за ознаками передбаченими ч. 5 ст. 260 КК України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), а затриманого передано правоохоронному органу, який здійснював розшук. 

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.