Вы здесь

Павлоградці відзначили другу річницю Революції Гідності

Після першої сесії усі учасники зібрання, депутати міськради, міський голова, працівники культури з нагоди Дня Гідності та Свободи провели 20 листопада мітинг та поклали квіти до пам’ятника визвольній боротьби, дошки загиблим учасникам АТО, до Вічного вогню та пам’ятника Т.Г. Шевченко.

А вже в суботу, 21 листопада, річницю Революції Гідності відзначили патріоти, бійці АТО, волонтери та демократичні сили міста. Близько сотні павлоградців зібралися на мітингу у сквері ім. Шевченка.

Вони проспівали Гімн України, вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в зоні АТО хвилиною мовчання. На стовпі поруч зі сценою патріоти причепили портрет Сергія Нігояна – Героя України та відомого учасника Євромайдану, який був убитий 22 січня 2014 року під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві. 

Також учасники мітингу привселюдно спалили прапор Партії Регіонів, як партії, на котрій лежить вина за загибель людей.

Виступаючі на сцені говорили про те, що вимоги Майдану й до цього часу не виконані, що потрібне повне перезавантаження влади. А тому справу «майданівців» надалі продовжуватимуть місцеві активісти.

Потім павлоградці поклали квіти до пам’ятного знаку Визвольної боротьби Павлоградщини та до пам’ятної дошки загиблих учасників АТО «Герої не вмирають». 

Після заходу у Центрі української культури павлоградці подивилися документальний фільм «Добровольці Божої чоти» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія, присвячений бійцям - «кіборгам» Донецького аеропорту та подіям, які там відбувалися. Показ фільму був приурочений до річниці Революції Гідності. Перед початком сеансу присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в зоні АТО хвилиною мовчання.

Перегляд фільму організували павлоградське об’єднання волонтерів ГО «Західно-Донбаське об’єднання «Самопоміч» та представники ГО «Чесна Країна». Цей фільм не залишив байдужим нікого - люди аплодували та не приховували сліз.