Вы здесь

Депутати Павлоградської райради обрали лідера

На тому тижні відбулась сесія Павлоградської районної ради нового скликання. Як вже сповіщалось в нашій газеті, до складу депутатського корпусу обрані представники семи політичних партій. Після отримання посвідчень депутати приступили до обрання голови ради.

Були запропоновані дві кандидатури - представник Опозиційного блоку Наталія Василівна Гримайло і представник партії «УКРОП» Іван Миколайович Чорний. За результатами таємного голосування більшістю голосів на посаду голови Павлоградської районної ради була обрана Наталія Гримайло. 1955 року народження, Наталія Василівна економіст за фахом, працювала керівником управління соціального захисту населення Павлоградскої райради, керівником апарату райдержаадміністрації, була депутатом районної ради 3-го скликання, чотири з половиною роки займала посаду заступника голови райради.

Заступником голови Павлоградської районної ради депутати обрали представника партії

«Батьківщина» Петренко Лідію Яківну, яка обиралась сільським головою, була активним депутатом районної ради багатьох скликань.

Подякувавши депутатів за довіру, Наталія Гримайло сказала: «Завдяки моєму досвіду роботи в органах місцевого врядування, я бачу і розумію ті проблеми нашого району, які разом з депутатським корпусом треба вирішувати. Зокрема, першочергово нам треба прийняти програму соціально-культурного розвитку району на 2016 рік. Одне з наших основних завдань – наповнення районного бюджету. Павлоградщина має прекрасний досвід по залученню грантових проектів, міжнародних, всеукраїнських і обласних програм та конкурсів розвитку місцевого самоврядування. Цей досвід і подалі треба поліпшувати і розвивати. Більше 10 років в нашому районі діє програма соціального партнерства з компанією ДТЕК. Це головна бюджетоутворююча програма і тому нам необхідно всебічно укріплювати зв’язки і співробітництво з компанією ДТЕК. Я вважаю, що весь депутатський корпус, починаючи від депутатів сільських рад і районної ради до депутата обласної ради Анатолія Павловича Адамського і народного депутата України Артура Володимировича Мартовицького - це єдина команда, яка повинна працювати на благо нашої Павлоградщини. Маю добру надію, що всі проблеми району ми будемо вирішувати разом з виконавчою владою, з районною державною адміністрацією. Ми будемо відкриті, прозорі і доступні кожному мешканцю Павлоградського району».

Депутати затвердили склад семи постійно діючих комісій районної ради.

Останнім на черзі дня було питання про затвердження розмірів доплати до заробітної плати, преміювання, а також надання матеріальної допомоги голові райради та її заступнику, згідно діючого законодавства.

 Закінчилась сесія виступом голови Павлоградської райдержадміністрації Святослава Євгенійовича Максимчука, який, підводячи підсумки виборів, відзначив: «В Павлоградському районі представники семи партій ввійшли в районну раду. Це результат волевиявлення наших людей, яке виражає їх сутність. Але, які б партії не приймали участь в виборах, переміг здоровий глузд, перемогли люди, переміг Павлоградський район. Адже жодна політична партія не заявила, що вона висуває кандидатів, які будуть виступати і голосувати проти державності, проти України. І я, як представник президентської гілки влади, вважаю, що всі ми повинні об’єднатись навкруги одного – єдиного українського народу, і будемо діяти на благо майбутнього наших дітей, онуків і правнуків. Бо в усіх нас одна думка – покращання життя нашого народу».