Вы здесь

Бійці АТО з Павлоградщини оздоровлюватимуться в кращих санаторіях України

Нещодавно управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації повідомило, що тепер психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО буде здійснюватись за рахунок державного бюджету на базі діючих лікувальних та санаторно-курортних закладів, які мають сучасну матеріально-технічну базу та кваліфіковані кадри.

Наразі державою визначено 4 реабілітаційні установи для проведення психологічної реабілітації учасників АТО:

- Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» (Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Березівське, тел. (057) 700-33-16, веб-сайт санаторію: http:/www.berminvody.com.ua);

- Санаторій «Орізонт» (Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, тел. (0484) 4-87-10, 4-88-41);

- Санаторій «Феофанія» (м. Київ, тел. (044) 469-56-71, 526-71-12, e-mail: sanatoriy-feofaniya@ukr.net);

- Менський санаторій «Остреч» (Чернігівська обл., м. Мена, урочище Остреч, тел. (04644) 2-14-12, e-mail: sanоstrech@ukr.net, веб-сайт санаторію: http:/www.оstrech.org).

Для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутись до управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації та заповнити заяву.

До заяви додаються наступні документи:

 - копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації (м. Павлоград, вул. Радянська, 53а, каб.9, тел. (05632) 6-44-52).

Також про безкоштовне лікування та реабілітацію бійців АТО, що мешкають в Павлограді та Павлоградському районі в соціальній мережі Facebook повідомила місцевий волонтер Тетяна Найда: «З'явилася прекрасна і безкоштовна можливість для бійців АТО проходження санаторно-курортного лікування та реабілітації в санаторіях м. Одеса, м. Білгород-Дністровський, м. Києв (сан. «Феофанія», «Конча-Заспа»), с.Березівське Харківської обл. (сан. «Курорт Березівські мінеральні води»).

Для подачі заявок просимо звертатися в "Клініку, дружню до молоді" за адресою м. Павлоград, вул. Шевченко, 63 (міськлікарня №1, навпроти дитячого відділення) або до мене за тел. (097) 678-65-21».