Вы здесь

В Павлограді молодик, називаючись «Правим сектором», тероризує сусідів

Сьогодні в редакцію газети «ТН-Експрес» надійшло звернення від Павлоградського осередку НВР «Правий Сектор», що стосується його подальшої діяльності та конфлікту, який нещодавно стався з мешканцями вул. Іскровська.

«Якщо хтось вважає, що з арештом голови осередку робота закінчено, він помиляється! Ми й надалі продовжуємо працювати, приймаємо активну участі у житті громади. Так, нещодавно, до Павлоградського осередку НВР «Правий Сектор» звернулися громадяни, які просили їх не називати з певних причин. Суть звернення така, що людина, називаючись представником "Правого Сектору" у місті Павлоград тероризує оточуючих. Перевіривши не тільки павлоградську базу з особового складу «Правого сектору» ми дізналися, що ця особа НІКОЛИ немала НІЯКОГО відношення до «Правого Сектору», - каже заступник з ідеологічних питань голови Павлоградського міського осередку НВР «Правий Сектор» Юрій Малімонов.

«Павлоградський міській осередок Національно-визвольного руху "ПРАВИМ СЕКТОР" повідомляє, що Пелех Олексій, який мешкає за адресою місто Павлоград по вулиці Іскровська буд. 12, кв. 16 не є учасником НВР «ПРАВИЙ СЕКТОР» або бійцем ДУК ПРАВИЙ СЕКТОР". Тому всі його дії щодо, начебто, «наведення ладу», через нанесення легких ушкоджень сусідам, кваліфікуються як злочинні та мають бути розглянуті у правовому полі співробітниками МВС», - йдеться в зверненні.