Вы здесь

В ЗОШ №6 пройшов День патріотичного виховання

П’ятниця, 9 жовтня, стала особливим та незабутнім днем для вихованців, вчителів школи №6 та працівників відділу освіти міста. Так, напередодні Дня захисника України (14 жовтня), а також в рамках міського семінару заступників директорів навчально-виховної роботи та вчителів предмету «Захист вітчизни» в школі пройшов Вечір національно-патріотичного виховання.

Почесними гостями заходу стали бійці АТО (Євген Тєрєхов, Віталій Придибайло, Володимир Усяк та викладач фізичного виховання в ЗОШ №6 Віктор Забогонський) та волонтери (Євген Новіков, Ганна Третьяк, Григорій Лисов). 

«Для мене ця зустріч с нашими захисниками сьогодні найважливіша. Від всього педагогічного колективу, учнів та батьківської громади ми вітаємо вас, справжніх героїв, з святом Захисника України. Ми пишаємося тим, що ви нам принесли мир й досі гідно несете службу на благо Україні», - звернулася до гостей директор школи №6 Людмила Дикса.

Захід почався в актовій залі з вшанування пам’яті загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання.

Потім в рамках зустрічі із привітальним словом виступили волонтери, а бійці АТО розказували дітям та їх батькам про свою службу, про ситуацію на Сході України, а ще відповідали на питання присутніх. В подяку школярі подарували гостям патріотичні картини-саморобки.  

Також школярі презентували почесним гостям куточок пам’яті – своєрідну меморіальну дошку загиблим павлоградським бійцям "Герої не вмирають" у вестибюлі школи – згадали всіх поіменно, запалили свічки та заспівали пісню «За Україну».

Наприкінці заходу школярі та їх батьки передали волонтерам нещодавно зібрану гуманітарну допомогу для бійців. «До речі, це не перша допомога воякам, яку збирає школа №6. Окрім того, ми знаємо, що учні та вчителі школи не раз допомагали та відправляли грошові кошти на лікування поранених», - зауважили волонтери.