Вы здесь

Усиновителів та опікунів в Павлограді стає більше

У середу, 30 вересня, в Павлограді вшановували усиновителів, опікунів, батьків-вихователів та прийомних батьків. Саме в останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, вся Україна відзначає День усиновлення.

Зараз на обліку в Павлоградській службі у справах дітей перебуває 345 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зауважимо, що в нашому місті останні роки спостерігається ріст кількості дітей, які знайшли свою родину. Бо не тільки діючі опікуни беруть в свою родину ще одну чи дві дитини, а й росте кількість нових усиновителів. Так, в Павлограді на даний час проживає 105 усиновителів та 230 опікунів. Також діє 13 прийомних родин та 2 дитячих будинки сімейного типу. Ще один будинок сімейного типу планується відкрити до кінця цього року.

Усиновителів Павлограду вітали представники міської влади та творчі колективи міста. Найкращим опікунам міський голова Іван Метелиця вручив подяки та пам’ятні подарунки. А з відповідним словом від усіх прийомних батьків та усиновителів до присутніх звернулася опікун Таміла Нестеренко: «Два роки тому в нашій родині з’явилося маленьке чудо - дівчинка. Разом з нею до нашої оселі прийшло велике щастя та віра в майбутнє. Коли ми вперше побачили нашу дівчинку, то зрозуміли, що ця дитина стане для нас рідною. Так ми з чоловіком стали опікунами. Дівчинка Крістіна одразу нам відкрилася та пустила у свій світ. Зараз у нас міцна та дружна родина, в якій панує любов та злагода. Наша Крістинка уже ходить до школи, навчається грати на фортепіано, у неї гарні оцінки. Це цілком розвинута та талановита дитина. Ми дуже щасливі, що в нас є така донечка».