Вы здесь

Полтавську нарешті ремонтують

Дуже довгий час в Павлограді не приділялось належної уваги стану внутрішньо квартальних доріг. І це помічають не тільки мешканці нашого міста, а й його гості. Особливо плачевний стан останні декілька років був у дороги державного значення по вул. Полтавська. Вона є однією з найголовніших артерій міста, бо характеризується великою вантажонапруженістю. Не допомагав навіть і так званий ямковий ремонт.

А впродовж останніх тижнів комунальники нарешті зайнялись ділянкою цієї дороги. Вона буде капітально відремонтована. Кошторисна вартість ремонту складає 3,4 мільйони гривень. Про це заявив мер Павлограда Іван Метелиця. Проектом передбачені повна заміна асфальтобетонного покриття дороги, встановлення бордюрних каменів та відновлення водопропускної труби довжиною 60 метрів.

«До кінця тижня по всій ділянці дороги будуть установлені бордюри, підрядник вже почав вкладати асфальт, - повідомив міський голова під час чергового об’їзду соціально-значущих об’єктів Павлограду разом з журналістами 23 вересня. – Виконавця робіт визначало облкомунуправління. Підрядник гарантує, що роботи будуть виконані якісно, асфальт привезуть із Запоріжжя. А ми в свою чергу будемо контролювати якість виконання ремонту».

Мер також зауважив, що гроші на ремонтні роботи Полтавської були виділені із обласного бюджету. Також влада обіцяє, що ця вулиця буде реконструйована повністю до кінця жовтня.