Вы здесь

Учні школи №18 зустрілися з героями

На прохання волонтерів про допомогу військовим за сприянням міського відділу освіти відгукнулися й декілька шкіл Павлограду. Це учні та вчителі ЗОШ №№ 4, 5, 7, 8, 11,12 та 18. Завдяки цьому для бійців АТО вдалося зібрати багато речей – поліетиленову плівку, свічки, ліки, продуктові та гігієнічні набори, солодощі. Учні деяких шкіл передали на фронт воякам патріотичні малюнки та листівки з побажаннями. А колектив ЗОШ № 18 виявив бажання передати гуманітарну допомогу особисто волонтерам, тому запросили їх на зустріч до школи – класну годину з учнями.

Волонтери з радістю погодилися на зустріч та ще й приготували для дітей великий сюрприз. Разом з ними на класну годину прийшли й бійці АТО (93 ОМБР та 25 ОДПДБ) – Андрій та Ігор.

Під час зустрічі волонтери розповіли школярам про волонтерський рух Павлоградщини – як і коли він починався, які має напрямки. Так, діти почули розповідь про волонтерську «Ферму для бійців АТО», маскувальні сітки та масккостюми швейного взводу «Дамські пальчики», ремонт та бронювання військової техніки на Вербківському бронетанковому заводі, визволення полонених, про те, яким чином волонтери спілкуються з військовими, як збирають допомогу та хто їм в цьому допомагає. Після цього перед школярами виступили бійці АТО. Вони розказували дітям, як вони служать та захищають Україну, що там, на війні, насправді відбувається, про свої бойові завдання та виходи, та про те, що найбільше цінують солдати на війні. Класна година промайнула майже непомітно, бо діти з зацікавленістю слухали своїх гостей та задавали їм багато питань.

Коли пролунав дзвінок з уроку, діти передали волонтерам гуманітарну допомогу, а також малюнки для військових. Звичайно, не обійшлося і без фото на пам’ять. Але й на цьому зустріч не закінчилась. Бо, побачивши чоловіків у військовій формі, до кабінету заглянули учні молодших класів і спонтанно влаштували для бійців АТО справжній концерт. Маленькі дівчата, узявшись за руки, голосно заспівали українські пісні. Тим самим вони поставили жирну позитивну крапку на цій зустрічі.