Вы здесь

Привовчанська школа допомагає бійцям АТО

Нещодавно павлоградські волонтери ВО «Армія допомоги» звернулися до керівництва району з проханням допомогти їм у зборі гуманітарної допомоги для українських бійців в зоні АТО, а саме продуктів харчування. Голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук пообіцяв волонтерам посприяти у вирішенні цього питання. І виконав свою обіцянку. На його прохання швидко відгукнулася Привовчанська загальноосвітня школа Павлоградського району.

«Коли ми дізналися, що волонтери збирають допомогу для бійців, то одразу оголосили про це по школі, серед вчителів та дітей. І буквально за два дні діти зібрали близько 400 кілограмів продуктів харчування. В основному, це овочі й фрукти – картопля, морква, перець, лук, яблука. Але була й консервація, трішки олії. Хто що зміг, те й приніс», - розповіла директор школи Лариса Бугай.

До речі, це не перший раз, коли Привовчанська школа допомагає бійцям АТО та волонтерам. Так, нещодавно тут пройшов благодійний ярмарок, на якому діти разом з батьками продавали різноманітні предмети власного хенд-мейду (з перекладу - зроблено руками) - саморобки, картини, вишиванки, мотанки, прикраси, домашню випічку та багато іншого. Зароблені від ярмарку кошти (2500 гривень) школа передала в лікарню ім.Мечникова на допомогу пораненим бійцям. Також вихованці та колектив школи допомагали й переселенцям з Донбасу, які приїхали до Привовчанки. Збирали продукти харчування, одежу, теплі речі.

«Ми дуже раді, що на Павлоградщині є небайдужі мешканці, які з радістю допомагають нам та в першу чергу нашим захисникам. Бійцям така допомога та моральна підтримка просто необхідна. Це додає їм сил, наснаги та впевненості», - зауважили волонтери.

В свою чергу, з зони АТО, в подяку за таку небайдужість, волонтери вже везуть вихованцям Привовчанської школи український прапор, на якому наші герої залишили свої підписи та побажання.