Вы здесь

Як Павлоград День міста святкував (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В цьому році Павлоград відсвяткував своє 231-річчя. Офіційне відкриття Дня міста почалося в суботу о 10 ранку на Соборній площі. Представники місцевої влади поклали квіти до пам’ятника визвольної боротьби Павлоградщини.

По центральній вулиці міста пройшла колона, в якій були присутні строковики військової частини №3024, діючі бійці АТО, волонтери, колективи підприємств, студенти навчальних закладів, спортсмени та вихованці творчих колективів – всі вони активно працюють на благо міста, заради миру та спокою в наших оселях.

Потім два діючих бійця АТО (розвідники з 74 ОРБ Микола Гришин та Євген Нужний) разом з командиром військової частини №3024 урочисто пронесли по Соборній площі прапор України. Згодом їх і ще декількох бійців АТО мер Павлограду Іван Метелиця нагородив за особистий героїзм та відвагу в АТО, за захист цілісності України пам’ятними подарунками та подякою міського голови на головній сцені міста.

Міський голова також нагородив директорів підприємств, працівників сфер культури, спорту та охорони здоров’я за професіоналізм, гарну працю та особистий внесок в розвиток Павлограду.

Також на Соборній площі, в сквері ім.Шевченка та Дитячому парку проходили виступи творчих та спортивних колективів міста, проходили різноманітні виставки та ярмарки витворів українського мистецтва, майстер-класи з гончарства, гопака, малювання та петриківського розпису.

Павлоградці могли поласувати делікатесами та різноманітними стравами на Фестивалі вуличної кухні. А всіх бажаючих та дітей на Соборній площі безкоштовно катали на конях.

А в сквері Шевченка для мешканців та гостей міста влаштували справжні козацькі розваги – «сало-перегони», «Пиво чи квас», караоке-конкурс української пісні, конкурс для дівчат на саму довжелезну косу. На сцені увесь день виступали творчі колективи міста, танцюристи та співаки. А біля Центральної дитячої бібліотеки пройшов танцювальний флеш-моб груп підтримки усіх шкіл міста.