Вы здесь

Забрали рибу у браконьєрів - віддали дітям

У ніч з 16 на 17 вересня бійці Павлоградської самооборони як завжди патрулювали місто та територію Павлоградського району з метою профілактики правопорушень та забезпечення спокою громадян. І майже під ранок на одному з водосховищ Павлоградщини вони затримали чотирьох браконьєрів.
«В мої прямі робочі обов’язки входить контроль за дотриманням правил риболовства та полювання в Павлоградському районі. Вчора при проведенні мною та представниками Павлоградської самооборони заходів по виявленню браконьєрства нами були затримані чотири особи, які порушили вимоги ч. 4 статті 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Вони рибалили за допомогою сіток на території державного водосховища (ставка) біля села Малоолександрівка Павлоградського району. Ми затримали цих людей, склали адмінпротокол, вилучили сітки, 2 гумових човни та близько 100 кілограмів риби (товстолобик). Згідно закону ми мали на конфіскацію майна у рибалок повне право», - розповів мисливствознавець державного підприємства «Павлоградський лісгосп» та представник Павлоградської самооборони Іван Щербина.

Матеріали по цій справі наразі передано до Павлоградського міськрайонного суду. Саме судді будуть вирішувати долю рибалок. Адже таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (штраф сягає до 10 тисяч гривень) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника.

А конфісковану рибу, в силу того, що вона швидко псується, представники Павлоградської самооборони вирішили передати до дитячого інтернату на селищі ПЗТО та переселенцям з Донбасу, які проживають у Будинку милосердя при Свято-Покровському храмі на території колишньої військової частини. Що і зробили в четвер, 17 вересня.

«Ми вважаємо, що краще, хай рибу на обід поїдять дітки та переселенці, аніж вона пропаде або залишиться у браконьєрів», - каже представник Павлоградської самооборони Євген Яночкін.

Працівники столової, вихованці Павлоградського інтернату, протоієрей Євген Дьомін (координатор Будинку милосердя при Свято-Покровському храмі) та переселенці кажуть, що дуже раді такому подарунку.

«Хочу подякувати волонтерам та Самообороні за те, що ніколи нас не забувають та допомагають нам», - підсумував отець Євген.