Вы здесь

Як Павлоград святкуватиме День міста?

В п’ятницю, 18 вересня, місто Павлоград святкуватиме своє 231-річчя. Але всі урочисті заходи будуть проходити в суботу, 19 вересня. Отже святкування Дня міста почнеться з урочистої церемонії відкриття о 10 годині і триватиме аж до 21 години.

Упродовж дня, вже традиційно, у сквері ім. Шевченка та Дитячому парку пройдуть різноманітні майстер-класи, виступи та творчі подарунки від дитячих музичних шкіл, бібліотек, театру ім.Б.Є.Захави, виставки вищих навчальних закладів міста, флеш-моб школярів.

Так, в сквері Шевченка з 9.00 до 18.00 працюватиме локація «Містечко майстрів» (куточок майстрів з декоративно – прикладного мистецтва, плетіння стрічок, Петриківський розпис, плетіння кіс, аква-грим, куточок фото майстрів, майстер клас з гончарства). Там же з 10.00 до 16.00 проходитиме  ІХ Міжрегіональний мистецький фестиваль-ярмарок майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Павлоград збирає друзів”. З 11.00 до 12.00 — Локація «Серце віддаю рідному місту» (тренування з інструкторами міста, майстер клас по грі на музичних інструментах, художній куточок з аніматорами «Серце віддаю своєму місту», інтерактив з мешканцями та гостями міста, творчі вітання творчих колективів міста. О 12.00 в рамках локації «Павлоград – спортивний, щасливий, усміхнений» пройдуть показові виступи кінологічної служби, вихованців з художньої гімнастики, «Школи йоги», Павлоградської збірної команди з ушу та Павлоградської школи ушу.

Нетрадиційним та дуже цікавим для мешканців міста буде фестиваль вуличної кухні «Городской пикник», який розпочнеться об 11.00 на Соборній площі. Тут же з 14.00 до 16.00 пройде майстер-клас з танцювання гопака, конкурс караоке по-українськи «Щас спою», конкурси та козацьки розваги «Сало-перегони», «Серце з перцем», «Дівка краса - довжелезна коса», «Пиво чи квас», «Присядки з дівчатами», а також «Танцюють всі по – українські», кулінарний конкурс «Майстер-шеф для дітей». Також павлоградців обіцяють покатати на конях та показати скатертину миру.

У Парку ім.1 травня пройде вже традиційний ІV відкритий фестиваль–ярмарок «Голуби – птахи миру та єднання кожної родини». Урочисте відкриття фестивалю відбудеться об 11.20.

Більш детальний план святкових заходів ви зможете знайти на Офіційному сайті Павлограду за посиланням http://pavlograd-official.org/news/programa-svyatkovikh-zakhodiv-dnya-m-pavlograda.html