Вы здесь

У міськвиконкомі привітали підприємців

В четвер, 3 вересня, у малому залі Павлоградського міськвиконкому привітали підприємців з їх професіональним святом. На урочистостях були присутні представники міської влади, Агенції економічного розвитку, бізнесових структур та підприємств Павлограду.

З привітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Павлограду Анатолій Вершина: «Сьогодні в нашому місті нараховується 7901 об’єкт підприємницької діяльності. З них 2304 – юридичні особи, інші – фізичні. Саме підприємці дають 23% податкових надходжень в міський бюджет. А це дуже значна сума. За те, як сьогодні працюють наші підприємці, треба їм подякувати. Бо вони борються з труднощами в будь-яких умовах, намагаються пристосуватися до обставин та навіть піднімають виробництво, створюють робочі місця. Тільки зараз чисельність працюючих на малих підприємствах становить 5 748 чоловік. А окрім того, що павлоградські бізнесмени платять податки, ще й активно приймають участь в усіх сферах життя нашого міста. Багато підприємців займаються волонтерською діяльністю. Тому за все це ми хочемо щиро їм подякувати та привітати з професійним святом».

За дорученням міського голови Анатолій Вершина вручив кращим представникам малого та середнього бізнесу подяки міського голови за плідну творчу працю та особистий вагомий внесок у розвиток підприємництва в місті.

Серед нагороджених: Муха Юрій Володимирович, Макарова Аліна Миколаївна, Крисенко Наталя Олександрівна, Єрмаков Олександр Геннадійович,  Мамедова Світлана Володимирівна, Соколовська Алевтина Іванівна, Столярчук Світлана Дмитрівна, Штепа Вадим Миколайович, Волошин Олександр Іванович, Садовніченко Любов Михайлівна, Іванська Ніна Миколаївна та Стаценко Валентина Іванівна.

Крім того, за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм та високий рівень податкової культури подяками Західно-Донбаської ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області відзначені: Симоненко Юрій Кіндратович, Попугаїв Віктор Анатолійович, Кошель Василь Григорович та засновники ТОВ “Павлоградського ПНП” Хоменко Олександр Андрійович, Безбатько Раїса Яківна і керівник Безбатько Валентин Анатолійович.