Вы здесь

У Павлограді відкрито громадську приймальну з надання консультацій та роз`яснень стосовно законодаства про працю та охорону праці

В міському центрі надання адміністративних послуг у м.Павлограді відтепер можна отримати консультації та роз`яснення стосовно законодаства про працю та охорону праці. Відповіді на запитання та скарги громадян надаватимуть фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, зокрема Павлоградського відділу нагляду у вугільній промисловості та відділу нагляду за дотриманням законодавства про працю.

Відповідної домовленості досягнуто 16 липня 2015 року під час зустрічі начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Віктора Іванко із мером Павлограда Іваном Метелицею, повыдомляє прес-служба ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.
Отримати консультації та роз`яснення з питань законодавства про працю та охорону праці можна щотижня у вівторок та четвер з 11.00 до 17.00 у центрі надання адміністративних послуг за адресою: м.Павлоград, вул. Шевченка, 132.
«Це здійснюється для того, щоб будь-який мешканець міста або працівник будь-якого підприємства могли поставити запитання, звернутися зі скаргою та, найголовніше, отримати вичерпні відповіді та роз`яснення з будь-яких питань законодаства про працю не в розрізнених структурах, а в єдиній міській громадській приймальні, — говорить начальник ГУ Держпраці Віктор Іванко, — Таким чином Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області вживає заходи щодо відкритості влади, співпраці з органами місцевого самоврядування, публічного спілкування з громадянами та працівниками, яких турбують питання законності та відповідності їхнього робочого місця нормативам, передбаченим законодаством України».
Найближчим часом планується організація роботи громадських приймалень у Дніпропетровську та Кривому Розі.
Довідка:
Як повідомлялось раніше, 13 травня 2015 року зареєстровано Головне управління Державної служби України з питань праці у Дніпропетровській області, яке утворене внаслідок злиття Територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду, Павлоградської державної гірничо-технічної інспекції, яка раніше підпорядковувалась теруправлінню Держгірпромнагляду у Донецькій області, та Територіальної державної інспекції з питань праці у Дніпропетровській області. Керівником нової установи призначений Іванко Віктор Леонідович.