Вы здесь

55 учасників АТО отримали земельні ділянки в Павлограді

На останній сесії Павлоградської міської ради депутати прийняли рішення дати дозвіл на розроблення проектної документації щодо відведення земельних ділянок 24 павлоградцям – учасникам АТО. Бійці отримали по 10 соток землі для будівництва житлового будинку в селищі Соснівка (на вул. Лугова та вул. Лесі Українки) з послідуючою передачею її у приватну власність.

«Дозвіл на розробку проекту - це тільки початок. Потім учасники АТО проходять тривалий процес (3-5 місяців) реєстрації та приватизації земельної ділянки, отримання кадастрового номеру», - пояснила кореспонденту газети «ТН-Експрес» в.о. начальника відділу земельно-ринкових відносин Віталіна Артемова.

Також Павлоградською міською радою вже виділено учасникам АТО 5 гектарів землі на селищі Хімзавод (на вул. Польова, вул. Затишна та вул. Єдності). Земельні ділянки по 10 соток там отримали 31 чоловік. З них вже 15 учасників АТО вийшли на фінальну стадію та повністю офіційно оформили свої земельні ділянки.  

«Ми надали земельні ділянки всім учасникам АТО, котрі звертались до нас із відповідною заявою. Але не всі із них зараз займаються офіційним оформленням землі. Дехто відмовився. Що стосується землі в селищі Соснівка, то там планується виділити близько 200 ділянок, а наразі тільки 24 учасника АТО подали нам документи й сьогодні на сесії отримали дозвіл на розробку проекту», – додала Віталіна Артемова.

Нагадаємо з питань виділення земельних ділянок (отримання схеми) учасники АТО можуть звертатися у відділ земельно-ринкових відносин Павлоградської міськради за адресою вул. Карла Маркса, 98, 1 поверх або за тел. (05632) 20-03-44, (050) 583-33-60.