Вы здесь

За два тижні волонтери передали в АТО три відремонтовані БТРи

Перший капітально відремонтований БТР 28 червня продемонстрували на Соборному майдані Павлограда.

«Відремонтована на базі лісового господарства в Павлограді техніка відправиться до бійців 74 Окремого розвідбату», - розповів павлоградський самооборонець та волонтер Вадим Козорог. На ремонт цього БТРу та заміну запчастин волонтери витратили більше 40 тисяч гривень. Більшу частину коштів виділив БФ «Єдина Родина» (голова фонду Володимир Тихонов).

Перед відправкою та передачею бійцям бойовий БТР окропив свяченою водою священник Кафедрального собору Спасо-Нерукотворного образа. Разом із технікою відправиться в зону АТО також і Герб України, виготовлений павлоградським майстром Сергієм та переданий бійцям волонтерами ВО «Армія допомоги».

Наступна передача українським бійцям двох відремонтованих БТРів відбулася 3 липня безпосередньо на місці ремонту – в лісовому господарстві.

На обох машинах замінили двигуни. На ремонт одного із них пішло трохи більше часу – його ще обшивали захисною решіткою, відремонтували ходову частину, провели зварювальні роботи.

Техніка пройшла випробування. Ремонтом активісти і бійці залишились задоволені.

БТРи раніше вже побували в зоні АТО. Тепер знову, як нові, відправляються в розвідувальний батальйон. Заступник командира батальйону подякував активістам за допомогу та підтримку бійців.

Це уже шоста та сьома серйозна техніка, котру в лісовому господарстві відремонтували павлоградські патріоти. Кошти на ремонт також виділив фонд Володимира Тихонова «Єдина Родина».