Вы здесь

Павлоград відвідав Народний депутат України Павло Кишкар

В понеділок, 22 червня, в Павлоград з робочим візитом приїхав Народний депутат України Павло Миколайович Кишкар, член політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Спочатку він зустрівся з представниками ініціативної групи «Об’єднання «Самопоміч»-Павлоград» та провів з ними робочу нараду щодо нагальних питань та проблем нашого регіону.

Після наради Павло Кишкар зустрівся з керівництвом Павлоградського хімічного заводу з приводу вирішення питань фінансування програми утилізації твердого ракетного палива та виробництва реактивних снарядів до системи залпового вогню «Смерч».

Потім народний депутат у великій залі зустрівся з представниками громадських організацій, активістами, керівниками підприємств, депутатами міської ради, соціальними та комунальними службами міста, членами міськвиконкому та ЗМІ. Під час цієї зустрічі заступник міського голови Аліса Рябова доповіла депутату про актуальні та найгостріші проблеми Павлограду. Зокрема про те, що на бюджет міста нещодавно передані дві медико-санітарні частини і на їх утримання потрібна державна допомога, бо коштів в міській скарбниці на це не завжди вистачає. Павло Кишкар пообіцяв, що допоможе місту по медичній субвенції.

Також заступник мера розповіла нардепу про те, що в дитячих садочках не вистачає місць і що на селищі Хіммаш вже 10 років не працює дитсадок, бо його приміщення знаходиться у приватній власності.

На що Павло Кишкар запропонував місцевій владі свій варіант вирішення проблеми з дошкільними закладами освіти: «Садочок на Хіммаші влада може викупити і далі використовувати на свій розсуд. Щодо інших, подумайте про розширення мережі приватних дитсадків. Так було зроблено в Броварах, звідки я родом. Зараз там більше приватних дитячих садочків, аніж державних. Для цього вам потрібно залучати інвесторів. І повірте, проблема з нестачею місць вирішиться».

Аліса Вікторівна звітувала перед депутатом і про допомогу переселенцям та учасникам АТО. Особливу увагу вона приділила проблемам в комунальній сфері міста – стану дахів житлових будинків, підвищенню комунальних тарифів, проблемам з нарахування населенню субсидій і, звісно, ремонту доріг.

В свою чергу, депутат зауважив, що приїжджає в Павлоград вже не в перше й має уяву про основні проблеми міста. А щодо ремонту доріг Павло Кишкар розкритикував роботу комунальників та місцевої влади: «Я не розумію логіку дій міської влади в цьому питанні. Тільки що я їхав по вулиці Полтавській і бачив жахливий стан дороги. І зовсім не розумію, навіщо був потрібен ямковий ремонт в минулому році, якщо в цьому її будуть ремонтувати капітально».

Ще депутата дуже цікавили проблеми місцевих перевізників. Він пообіцяв розібратись з цією проблемою та попросив передати йому всю необхідну документацію з приводу проведених тендерів та тарифів проїзду у міжміських автобусах.

Нардеп взяв на свій контроль й питання низьких стипендій для студентів-сиріт Західно-Донбаського професійного ліцею.

Після зустрічі у міськвиконкомі депутат взяв участь у мітингу пам’яті жертв Другої світової війни. Разом з представниками влади, громади, волонтерами міста та бійцями батальйонів «Донбас» та ім. Джахара Дудаєва вшанував пам’ять загиблих у світовій війні та на Сході України, поклав квіти до Вічного вогню та пам’ятної дошки загиблим воїнам АТО, заспівав гімн України.

Ближче до вечора Павло Кишкар провів прес-конференцію для журналістів, відвідав волонтерський центр з виготовлення маскувальної одежі для бійців, поспілкувався у Центрі валеологічного виховання з керівниками закладів дошкільної освіти та з представниками штабу Павлоградської самооборони щодо їх нагальних проблем.