Вы здесь

Павлоградці знов мітингували

В неділю, 21 червня, в сквері ім. Тараса Шевченко на Народне віче зібралися близько сотні павлоградців –представників ГО «Павлоградський Майдан», Павлоградської самооборони, Правого сектору, ГО «Чесна Країна», ініціативної групи «Об’єднання «Самопоміч»- Павлоград», Координаційної ради патріотичних сил, ГО «Свобода», активісти Народної ради Павлограду та так званого Павлоградського підпілля. Основними темами зібрання були: незадовільна робота місцевої влади, боротьба із суддівським та прокурорським свавіллям, а також несправедливість щодо місцевих та районних перевізників та інше.

Мітинг, як завжди, почався з виконання гімну України.

З вступним словом виступив один із організаторів віче – представник ГО «Павлоградський Майдан» Юрій Марченко: «Нам ніхто не може диктувати свої права. У нас є громада. Сьогодні тут ми знов піднімаємо нагальні питання. Ми не маємо права сидіти вдома, а повинні виходити на народне віче, щоб вирішувати якісь питання. І це не просто балачки. Перше, чого ми домоглися – це зняття начальника ОБЕП в міліції».

Також перед мешканцями міста виступили голова «Школи Ірини» Андрій Манасян, який ще раз наголосив про проблему з приміщенням для школи, голова Громадської комісії Віктор Абрамас, перевізники Олександр Скориченко та Валерій Дроздов, керівник «Павлоградської Самооборони» Сергій Тищенко та інші.

Зокрема перевізник Олександр Скориченко розповів про те, що переможцями тендерів серед міжміських перевізників у Павлограді стали фірми з Одеси, Дніпропетровська, які не мають жодного відношення до нашого регіону: «Наші перевізники з Павлограда, Тернівки і Першотравенська не мають тут належних баз та отримали дозволів на перевезення. Тендер виграли перевізники з Одеси. Куди вони сплачують податки? Водії виїжджають на роботу просто з дому, не проходячи огляд медиків та механіків».