Вы здесь

«Вісник шахтаря» нагородив талановитих дітей

Щорічно колектив редакції регіональної газети «Вісник шахтаря» проводить конкурс творчості талановитих дітей співробітників ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» та інших підприємств регіону. Це конкурси різноманітних саморобок, малюнків та фотографій. Цьогоріч колектив газети вирішив провести серед дітей конкурс патріотичних малюнків і саморобок на актуальну для всіх тему «Мирна родина – мирна країна».

Трішки більше місяця конкурсна комісія приймала та розглядала творчі роботи маленьких мешканців Павлограду, Тернівки, Першотравенська та сіл Петропавлівського та Павлоградського районів. Отож свої патріотичні думки та мрії цього року на конкурсі діти висловили в 66 роботах – індивідуальних та колективних.

В п’ятницю, 12 червня, в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулася виставка цих робіт та церемонія нагородження учасників творчого конкурсу.

«Всі малюнки та саморобки дуже гарні. В кожній з них – свої думки, мрії та своя цікава історія. І думаю, якщо б ми трошки раніше оголосили проведення конкурсу, то робіт було б набагато більше», - сказала головний редактор газети «Вісник шахтаря» Тетяна Іващенко.

Колектив газети запросив на церемонію нагородження авторів робіт, їх батьків та спонсорів. Кожен спонсор вибрав своїх переможців та вручив їм цінні подарунки. Нагороди отримали всі автори 66 робіт. Серед партнерів - компанія «Пінфок», ініціативна група «Об’єднання «Самопоміч»-Павлоград», Павлоградське товариство Київської регіональної організації «Відродження», мережа фірмових взуттєвих магазинів «Topas», магазини канцтоварів та творчості «ТЕРРА» та «Акварель», магазин іграшок «Шалуны» та народний депутат України Артур Мартовицький.

«Нам дуже приємно, що ми стали партнерами саме в такому конкурсі. За тематику хочемо висловити «Віснику шахтаря» окрему подяку. Бо патріотичне виховання дітей, а це наше майбутнє, зараз дуже важливе та актуальне. Нам було нелегко вибрати переможців, бо всі роботи дуже гарні. І серед них особливо хочеться виділити роботу 13-річної Олександри Мирумян. Це дівчина переселенка з Донбасу. А її картина «Українське весілля» каже сама за себе», - зауважив представник ініціативної групи «Об’єднання «Самопоміч»-Павлоград» Максим Нерсесов.