Вы здесь

Їх було 49… В Павлограді вшанували пам'ять загиблих земляків в літаку ІЛ-76 (Фото, Відео)

Рік тому під Луганськом в зоні АТО сталася велика трагедія – з ворожого зенітно-ракетного комплексу був уражений літак ІЛ-76, на борту якого перебували 49 українських бійців – 40 військовослужбовців 25 ОДПДБ та 9 членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед 49 загиблих героїв були й наші земляки – павлоградець Денис Каменєв, мешканці Павлоградського району - села Троїцьке Валерій Грабовий та села Нова Дача Олександр Котов.

Вшанувати їх пам'ять на мітингу-реквіємі в неділю, 14 червня, зібралися близько сотні представників Павлоградської самоборони, Правого сектору, активістів Павлоградщини, волонтерів та небайдужих мешканці міста.

Учасники мітингу зібралися в одне велике коло, щоб поспілкуватися, виступити та згадати загиблих героїв.

«Рік тому ми отримали жахливу звістку про загибель наших десантників. Це дуже важка втрата для нас. І сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати їх пам'ять, - сказав на мітингу керівник ГФ «Павлоградська самооборона» Сергій Тищенко. – Хочу сказати, нас дуже обурює той факт, що є павлоградці, які загинули в АТО, але їхніх імен немає на меморіальній дошці. Невже так важко виділити більше грошей та зробити більшу дошку? Кожен з нас, коли буде мати впевненість, що ім’я не буде забуте, буде боротися до кінця за свою країну».

 

Також перед учасниками мітингу виступив лідер ГО «Павлоградський Майдан» Юрій Сусоров та земляк загиблого Валерія Грабового.

Потім активісти колоною пройшли по центральній площі міста до Дошки пам’яті загиблим в АТО. Хвилиною мовчання, знявши кашкети, вшанували пам'ять героїв та співаючи гімн України поклали квіти до дошки пам’яті, пройшли й до пам’ятного знаку Героям визвольної боротьби Павлоградщини.